Чому слід обирати саме підлокотники Armrest?

Підлокітники “Armrest” – це високоякісні підлокітники, які забезпечують не лише стильний вигляд Вашого салону авто, але й комфорт.

Бездоганний вигляд підлокітника протягом багатьох років його використання є головним пріоритетом компанії. Для виробництва підлокітників використовуються лише високоякісні матеріали.

Надійність підлокітника “Armrest” забезпечує шкірзамінник, який виготовляється з поліуретану, завдяки чому він не затирається і не тріскає!

Зручність досягається за рахунок поролону, який міститься у кришці підлокотника. Завдяки м’якій поверхні авто підлокотника водій почуває себе більш комфортно і впевнено за кермом ніж опираючись на твердий підлокотник.

Керуючи автомобілем для водія дуже важливо тримати осанку рівно. Враховуючи це компанія Armrest розробляє підлокітники з урахуванням їх оптимальної висоти. Опираючись на підлокотники Armrest Ваша осанка завжди буде рівною 

Функціональність досягається завдяки використанню поршневих завіс з фіксаторами. Завіси фіксують кришку підлокітника у відкритому положенні, а також дотягують її при закриванні. Всередині підлокітник містить відділення для речей, які завжди повинні бути “під рукою” у водія.

При розробці підлокітника використовуються всі деталі і особливості салону кожного автомобіля. Головною перевагою підлокітників «Armrest» є простота його встановлення. Він просто вставляється зверху на консоль між сидіннями без будь-якого сверління дірок і прикручування! Підлокітник тримається надійно, не рухається! Для забезпечення високої якості продукції відбувається контроль виготовлення підлокотників на усіх стадіях його виробництва.

Підлокітник “Armrest” – Ваш розумний вибір!

Щоб повернутися на головну сторінку перейдіть за посиланням Інтернет-магазин

Каталог сайтов OpenLinks.RU Харьковский Портал